מוצר נוסף בהצלחה
כאן הקנייה בטוחה
כאן הקנייה בטוחה

סטודיו דנית אנקר קיים בחולון למעלה מ-17 שנה ונותן מספר שירותים בתחומי השיער והאיפור.

לנוחיות הלקוחות חילקנו אותם לפי מסלולים:
הווייב הסגול - צבעים מיוחדים ופיסול שיער ואיפור בסגנון ואוונט-גארד
הווייב הלבן - שיער ואיפור לאירועים כלות וערב
הווייב השחור - יופי וקלאסיות
והמסלול המוזהב- מוצרי הבית, קורסים וסדנאות

מנהלת הבית, דנית אנקר, ידועה בארץ ובעולם כאמנית אוונט-גארד, וזכתה לייצג כפרזנטורית 2 חברות מוצרי שיער עולמיות ומחזיקה בתעודה כימאית ומורה מקצועית לסוג 1.
כמו כן, משמשת מדריכה לתסרוקות ערב למעלה מ-14 שנה ומאפרת מקצועית מזה שני עשורים, יצירותיה פורסמו בשלל כתבות ושערי מגזינים.
בשנתיים האחרונות הושקו ליין מוצרי השיער לנשים PURPLE HAZE, 
מוצרי הטיפוח מבית דנית אנקר מועשרים בתמציות אסאי אשר מכילות חומרים מזינים המחזקים את השערה והופכים את השיער לרך, מבריק יותר, חזק יותר ובריא יותר.בתערובת החלבונים העוצמתית של האסאי תמצאו שומנים בריאים (אומגה 3, 6 ו- 9), ומגוון רחב של ויטמינים, כמו A, B מורכבים, C ו- E. חומרים תזונתיים חיוניים אלה פועלים יחד בכדי לרפא, לחות, לאזן ולשחזר שיער עמום כך שייראה רך ובוהק יותר. התוכן הנוגד חמצון המעולה של האסאי ורמות גבוהות של חומצות אמינו הופכות אותו גם למיוחד בהגנה מפני תוקפנים וסביבתיות, ובנוסף הוא מחזק את מבנה השיער כך שהוא יכול להתארך וחזק.

 קו מוצרי השיער לגברים TOUROS וסדרת מוצרי איפור הקרויה על שמה. נכון להיום סדרת האיפור מונה 22 גוונים של ליפסטיקים עמידים, מסקרה אשר מאריכה ומעבה את הריסים ומייק- אפ מקצועי בשישה גוונים לכיסוי מושלם (סדרת האיפור תימכר בקרוב בחנות האונליין).